Ürün Detay

 

 
Bariyer geçiş sistemleri

Resmi Büyütmek için Tıklayın

Ürün Adı:  Bariyer geçiş sistemleri

Ürün Kodu:  182

Kategori:  Otomatik geçiş sistemleri
 
Ürün Açıklaması

Özellik  Açıklama

Enerji    220VAC 50Hz

Güç Tüketimi     80W 24VAC

Gövde  IP44, Elektrostatik boyalı, zaman kontrolü, anahtarlı kapaklı ve darbelere dayanıklı gövde.

Çalışma Isısı        (-20), (+60) C

Ebatlar  30 cm en*22 cm boy*106 cm yükseklik

Kol Uzunluğu     6 m ve ara uzunluklar

Uzaktan Kumanda          Butonlu,50m etkileşim alanı, Pil dahil

Buton Kontrol   Bariyer tek veya çift buton kontrolü ile de çalışmaktadır. Tek buton kontrolünde, butona her basılışta bariyer bir sonraki hareketini yapar. (Açıksa kapanır, kapalı ise açılır.) Çift buton kontrolünde açma ve kapama için ayarlı butonlar bulunmaktadır.

Zaman Kontrol  Bariyer açıldıktan belirli bir süre sonra otomatik kapanması isteniyorsa, istenilen süreye ayarlanabilen zaman kontrolü bulunmaktadır.

Access Kontrol  Geçiş tetiklemesi için kuru kontak, ya da 3-50 V dc darbe, TTL, CMOS ya da RS232-RS422-485 ile direkt PC kontrollü kullanılabilir. Tek PC ile 256 adet bariyer kontrol edilebilir. Her türlü acces kontrol ünitesi ve diğer çevre birimlerine kolaylıkla bağlanabilir.

Sensör Kontrol Araç geçişi sırasında aracın bariyer kolu altında durması halinde, herhangi bir kontrol ünitesi tarafından, kapanması için tetiklenmesi durumunda dahi, kolun aşağı hareketi güvenlik sensoru sayesinde engellenir. Araç geçişini tamamladığında sistem hafızasında beklettiği kapanma işlemini gerçekleştirir. Kamyon ve tırlar için ek emniyet sensoru kullanılmaktadır.

Akıllı Kol               Bariyer kolu aşağı ve yukarı hareketi sırasında kendisine dokunan bir cismi hissetme ve buna göre tepki gösterme özelliğine sahiptir. Emniyet sensoru dışında kalan durumlarda, bariyer kolunun aşağı hareketi sırasında altında kalan bir maddeyi algılaması ve otomatik yukarı hareket alma süresi 0,7 sn dir. bariyer kolunun yukarı hareket sırasında hareket yönündeki cismi algılaması ve durma süresi 0,3 sn. dir. Kolun çarpma durumunda kırılabilir üretilmesi mümkündür.

Sistem  Elekronik devre mikroprosesör kontrollu olarak tasarlanmıştır. Elektronik devre üzerinde tüm opsiyonel özellikler kullanıma hazırdır. Çevre bağlantıları takılarak sistem her zaman masrafsızca geliştirilebilir.

Akü        Opsiyonel;Bariyer sisteminde opsiyonel olarak sunulan akü ve akü şarj ünitesi sayesinde, elektrik kesilmesi durumda 250 açma-kapama ile sistem kesintisiz çalışmaya devam eder.

İkaz Lambası      Bariyer kolunun aşağı ve yukarı hareketi sırasında cihaz üzerinde bulunan flaşör ikaz lambası kol hareketini tamamlayana kadar yanıp söner.

Reflektör            Bariyer kolu üzerinde gece görülebilen reflektör kırmızı bantlar ve " STOP" yazısı bulunmaktadır.

Acil Mod              Güvenlik sistemlerine bağlanarak kontrol imkanı (acil durum, yangın alarmı durumlarında otomatik serbest geçiş modu) mevcuttur.

Ekstra   Müşteri isteklerine bağlı olarak istenen besleme gerilimi şartları sağlanabilir. İhtiyaca göre uygun çözümler üretilebilir.

Özel Tasarım      Özgün tasarımı ile kapalı ve dış mekanlar için dekoratif bir görünüm sunar.

Garanti Sistem iki yıl süre ile garantilidir.

Teknik Servis     Tüm Türkiye dahilinde, Kıbrıs, Türki Cumhuriyetler ve Balkanlarda uzman, kaliteli, hızlı ve kesintisiz teknik destek.

Montaj Montaj kiti sayesinde kolay ve hızlı montaj yapılır.