HABERLER / DUYURULAR

 

   Çit fiyatları
                Panel çitler kendi arasında yapım ve kullanım alanlarına göre üretildiklerinden , panel çit fiyatları da buna göre yapılmaktadır. Anı zamanda göz aralıklarını meydana getiren tel kalınlıkları, ebatları da Panel çit fiyatlarının hesaplanmasında etkilidir. Pa ..
Haberin Devamı...
 
   Zemin kaplamaları
                Bu yazımızda sizlere hangi tip zemin kaplamalarının hangi alanlar için daha uygun olduğunu avantajlarını ve dezavantajlarını detaylı bir şekilde anlatmaya çalışacağız. Spor sahalarının bu anlamda akrilik, poliüretan ve epdm zeminler ile kaplanabildiğini söyleyebiliriz. Bunlar ..
Haberin Devamı...
 
   Voleybol saha yapımı ve aşamaları
                Voleybol saha yapımları alt yapı çalışmaları, zemin kaplama çalışmaları, tel çit ile çevreleme, ve aydınlatma sistemi çalışmaları olmak üzere 4 aşamadan oluşan bir süreç sonrasında yapılmaktadır. Bu yapım aşamalarını daha detaylı bir şekilde i ..
Haberin Devamı...
 
   TRİBÜN KOLTUKLARI ÇEŞİTLERİ VE ÖZELLİKLERİ
                Tribünler hepimizin bildiği üzere oyun alanının dışarısında yer alan ve müsabakaya katılım gösteren seyircilerin oturduğu bölüme verilen isimdir. Bu alanlar kapalı spor salonlarında daha küçük iken stadyumlarda binler, on binler gibi rakamlara ulaşabilmektedi ..
Haberin Devamı...