HABERLER / DUYURULAR

 

   Panel Çit Fiyatları
  Panel çit fiyatları Panel çitler kendi arasında yapım ve kullanım alanlarına göre üretildiklerinden dolayı, panel çit fiyatları da buna göre yapılmaktadır. Aynı vakitte göz aralıklarını meydana getiren tel kalınlıkları, ebatları da çit fiyatlarının hesaplanmasında etkilidir. Çit Fiyatlar ..
Haberin Devamı...
 
   Trapez sac
  Trapez Sac Levha Trapez saç boyalı ya da gofrajlı yapı ürünlerinin trapez sac olarak şekil verilmiş haline haline trapez sac denilmektedir. Trapez sac kalınlığı standart ürünlerde 0.50 milimetre kalınlığındadır. Bunun üretimin şekline göre maksimum 1.20 milimetreye kadar çıkarılabilirliği söz ..
Haberin Devamı...
 
   Bahçe çiti
                Bahçe çiti özel yerleşim alanlarının ve parkların çevrelenmesinde hem güvenlik hem de dekoratif duruşun sağlanması adına kullanılan yapı ürünleridir. Dekoratif panel çit ürünleri kapsamında ele alabileceğimiz bahçe çiti uygulamalarınd ..
Haberin Devamı...
 
   Tel örgü fiyatları
                Tel örgü fiyatlarının neden değişik aralıklarda etiketlendirildiklerini açıklamak amacı ile öncelikle tel örgülerin kullanım alanlarına değinmek gerekiyor. Tel örgüler sınırların belirlenmesinde, spor alanlarının çevrelenmesinde, hayvan barınaklarında, ..
Haberin Devamı...